Witamy na naszej nowej stronie!

Miło nam powitać Państwa na naszej nowej stronie, która mamy nadzieję spełni Państwa oczekiwania i będzie tym samym często odwiedzana. Zwłaszcza, że wprowadzone na niej nowości - powinny w wydatny sposób pozwolić na o wiele swobodniejsze poruszanie się po niej i łatwiejsze korzystanie z kilku wprowadzonych na niej funkcjonalności.

Przede wszystkim ustawiony został system logowania, który jest podobny do tego, jaki obowiązuje na portalowej części stron Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dzięki niemu uzyskacie Państwo dostęp do wszelkich instrukcji stanowiskowych, instruktażowych filmów video, a przede wszystkim - łatwiejszego odzyskiwania hasła do systemu SAP i Portalu Informacyjnego UJ. Dzięki systemowi logowania - łatwiej będzie też Państwu zapisać się na organizowane przez nas szkolenia, czy to indywidualne, czy grupowe.

Dzięki naszej z kolei wyszukiwarce - łatwo dostaniecie się do wszelkich treści zamieszczonych na naszej stronie - czy to poprzez wpisanie kodu transakcji i potrzebnej nam do niej instrukcji, czy też ciągu znaków do tekstu komunikatu, którego potrzebujemy.

Będziemy jednocześnie wdzięczni Państwu za wszelkie uwagi i komentarze, które prosilibyśmy przesyłać nam na adres: sapiens@uj.edu.pl.

Dodano: 2013-06-10 10:00:00