Udostępnienie w module SAP MM umowy na materiały

Szanowni Państwo, informujemy, że w module SAP MM została wprowadzona nowa umowa o nr SAP 7100000011 na zakup oraz dostawę materiałów biurowych dla potrzeb jednostek organizacyjnych UJ nr CRZP/UJ/159/2015.

Umowa została podpisana z firmą "BIURO PLUS" Włodzimierz Leszczyński (ul. Bonarka 21, 30-415 Kraków).

W celu złożenia zapotrzebowania na materiały biurowe należy utworzyć dokument zapotrzebowania w systemie SAP (ME51N) w referencji do kontraktu (nr SAP 7100000011).

Funkcjonalność "zapotrzebowanie w referencji do kontraktu" pozwala na automatyczne generowanie zamówień na podstawie złożonego zapotrzebowania oraz na automatyczne wysyłanie zamówień drogą elektroniczną (e-mail) do dostawcy oraz wnioskodawcy.

Rozwiązanie obejmuje wszystkie jednostki Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Collegium Medicum) i wyklucza inne formy składania zamówień. Instrukcja dotycząca zgłoszenia zapotrzebowania w referencji do kontraktu dostępna jest pod adresem:
www.sapiens.uj.edu.pl/SAP_Instrukcja_401_Zgloszenie_zapotrzebowania_w_referencji_do_kontraktu

Równocześnie informuję, że osoby zainteresowane, a w szczególności osoby mające problemy z używaniem transakcji ME51N, mogą uzyskać krótkie szkolenia z tego zakresu. Informacji i pomocy technicznej udziela Grzegorz Furmanek (grzegorz.furmanek@uj.edu.pl) oraz Centrum Rozwoju Systemów Zintegrowanych (Zespół Finansowy - sapiens.finanse@uj.edu.pl).

Dodano: 2015-07-21 15:10:00