CRSZ » Użytkownicy kluczowi »

UŻYTKOWNICY KLUCZOWI - UJKR

Badania Naukowe - cz. niefinansowa
    Mirosława Rączka 12 663 38 41 mirka.raczka@uj.edu.pl
 
Budżetowanie
    Katarzyna Nowicka 12 663-1568 katarzyna.nowicka@uj.edu.pl
 
Controling
    Magdalena Weideman 12 663-1508 magdalena.weideman@uj.edu.pl
 
Finanse i Księgowość
    Bogumiła Brach 12 663-1453 bogumila.brach@uj.edu.pl
 
Finanse i Księgowość Badań Naukowych
    Jolanta Jachowicz 12 663-1561 jolanta.jachowicz@uj.edu.pl
 
Gospodarka magazynowa
    Ewa Waśko 12 663-1119 ewa.wasko@uj.edu.pl
 
Inwentaryzacja
    Anna Zaręba 12 663-3283 a.zareba@uj.edu.pl
 
Kadry - nauczyciele, rotacja
    Maria Jania-Ochel 12 663-1111 maria.jania@uj.edu.pl
 
Kadry - nienauczyciele, czas pracy
    Elżbieta Bankowicz 12 663-3235 elzbieta.bankowicz@uj.edu.pl
 
Księgowość, raporty (płace i kadry)
    Marcin Piechowicz 12 663-3232 marcin.piechowicz@uj.edu.pl
 
Płace
    Anna Mrożek 12 663-3294 anna.mrozek@uj.edu.pl
 
Płace
    Anna Zaporowska-Starzak 12 663-3222 anna.zaporowska-starzak@uj.edu.pl
 
Podatek od towarów i usług
    Janusz Piotrowski 12 663-1205 janusz.piotrowski@uj.edu.pl
 
Podróże służbowe - krajowe
    Teresa Wełyczko 12 663-1191 teresa.welyczko@uj.edu.pl
 
Rozliczenia ze studentami - naliczenia
    Jolanta Grębla 12 663-1131 jolanta.grebla@uj.edu.pl
 
Sprawozdawczość, ZUS
    Witold Romański 12 663-3233 witold.romanski@uj.edu.pl
 
Sprzedaż i dystrybucja
    Anna Opach 12 663-1119 anna.opach@uj.edu.pl
 
Zakupy
    Grzegorz Furmanek 519 307 889 grzegorz.furmanek@uj.edu.pl
 
Zarządzanie nieruchomościami
    Tomasz Wojtkiewicz 12 663-3819 tomasz.wojtkiewicz@uj.edu.pl
 
Zarządzanie nieruchomościami
    Renata Szymoniak 12 664-6025 renata.szymoniak@uj.edu.pl
 
Zarządzanie środkami trwałymi
    Jolanta Michta 12 663-3205 jolanta.michta@uj.edu.pl
 

UŻYTKOWNICY KLUCZOWI - UJCM

Badania Naukowe CM - cz. niefinansowa
    Izabela Kulczycka-Koryl 512 749 575 izabela.kulczycka@uj.edu.pl
 
Budżetowanie i Controling, Finanse i Księgowość Badań Naukowych
    Alicja Kruk 12 422-8494 alicja.kruk@uj.edu.pl
 
Finanse i Księgowość
    Katarzyna Sodo 12 431-0131 katarzyna.sodo@uj.edu.pl
 
Gospodarka magazynowa
    Rafał Majewski 12 370-4350 rafal.majewski@uj.edu.pl
 
Inwentaryzacja
    Iwona Skucha 12 433-2745 iwona.skucha@uj.edu.pl
 
Kadry i Płace CM
    Aneta Lelas 12 370-4335 aneta.lelas@uj.edu.pl
 
Kadry i Płace CM
    Joanna Sendke 12 422-0411 w.328 joanna.sendke@uj.edu.pl
 
Kadry i Płace CM
    Mirosław Buliński 12 370-4366 miroslaw.bulinski@uj.edu.pl
 
Kadry i Płace CM
    Janusz Głowacki 12 422-0411 w.338 janusz.glowacki@uj.edu.pl
 
Podróże służbowe - krajowe
    Magdalena Dróżdż 12 370-4356 m.drozdz@uj.edu.pl
 
Rozliczenia ze studentami - stypendia
    Maria Rogala 12 370-4306 maria.rogala@uj.edu.pl
 
Rozliczenia ze studentami- naliczenia
    Tomasz Udała 12 421-7452 tomasz.udala@uj.edu.pl
 
Sprzedaż i dystrybucja
    Dorota Najder 12 421-7452 dorota.najder@uj.edu.pl
 
Zakupy
    Magdalena Mikołajczyk 12 433-2752 m.mikolajczyk@uj.edu.pl
 
Zakupy
    Robert Birgiel 12 433-2733 robert.birgiel@uj.edu.pl
 
Zarządzanie nieruchomościami
    Elżbieta Ślusarczyk 12 370-4330 elzbieta.slusarczyk@uj.edu.pl
 
Zarządzanie nieruchomościami
    Ewa Staszak 12 433-2715 ewa.staszak@uj.edu.pl
 
Zarządzanie środkami
    Halina Łach 12 370-4365 halina.lach@uj.edu.pl
 




© 2013-2019 - Centrum Rozwoju Systemów Zintegrowanych Uniwersytetu Jagiellońskiego