Pilotaż wniosków premiowych na Portalu Informacyjnym

Zgodnie z decyzją Rektora UJ od dnia 01.02.2016 r. kierownicy jednostek Administracji Centralnej, wybrane jednostki administracji UJCM oraz wydziałów UJ, składają wnioski premiowe przez Portal Informacyjny UJ. Osoby, które są do tego zobligowane, otrzymały uprawnienia w Portalu Informacyjnym UJ (zakładka "Wnioski płacowe - Pilot"), a także powiadomienie mailowe w dniu 01.02.2016 r.

1. Instrukcja składania i akceptacji wniosku premiowego dostępna jest tutaj »

2. Do prawidłowego działania aplikacji należy używać przeglądarki Internet Explorer w wersji 7.0 lub wyższej, z włączonym widokiem zgodności. Instrukcja ustawienia widoku zgodności dostępna jest tutaj »

3. Informujemy o możliwości utworzenia reguły zastępstw, zarówno do składania, jak i akceptacji wniosków. Instrukcja dostępna jest tutaj »

4. Przypominamy, że wnioski premiowe należy składać pomiędzy 1. a 5. dniem każdego miesiąca, zgodnie z Regulaminem Premiowania.

Dodano: 2016-02-02 11:40:00