Lista umów przetargowych realizowanych jako zapotrzebowanie z umowy w systemie SAP

Szanowni Państwo informujemy, iż w module SAP MM dostępne są nowe kontrakty.

Pełna lista aktualnych umów z nr kontraktu w SAP są dostępne na stronie:

Przypominamy jednocześnie iż tworzenie "zapotrzebowania w referencji do kontraktu" pozwala na automatyczne generowanie zamówień na podstawie złożonego zapotrzebowania oraz na automatyczne wysyłanie zamówień drogą elektroniczną (e-mail) do dostawcy oraz wnioskodawcy.

Rozwiązanie obejmuje wszystkie jednostki Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Collegium Medicum) i wyklucza inne formy składania zamówień. Instrukcja dotycząca zgłoszenia zapotrzebowania w referencji do kontraktu dostępna jest pod adresem:
www.sapiens.uj.edu.pl/SAP_Instrukcja_401_Zgloszenie_zapotrzebowania_w_referencji_do_kontraktu

Równocześnie informujemy, iż osoby zainteresowane, a w szczególności osoby mające problemy z używaniem transakcji ME51N, mogą uzyskać krótkie szkolenia z tego zakresu. Informacji i pomocy technicznej udziela Grzegorz Furmanek (grzegorz.furmanek@uj.edu.pl) oraz Centrum Rozwoju Systemów Zintegrowanych (Zespół Finansowy - sapiens.finanse@uj.edu.pl).

Dodano: 2016-03-11 13:55:00