Informacja Zastępcy Kwestora Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. rachunkowości z dnia 24 maja 2017 roku

w sprawie: powstania nowych funkcjonalności w systemie SAP dotyczących tworzenia wniosków o dodatek specjalny i o wynagrodzenie uzupełniające z projektów.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że udostępniona została w systemie SAP nowa funkcjonalność, która pozwoli Państwu na automatyczne tworzenie wniosku o wynagrodzenie uzupełniające oraz o dodatek specjalny w projektach krajowych, strukturalnych i zagranicznych. W związku z tym od dnia 29.05.2017 przy przygotowywaniu ww. wniosków należy stosować nową transakcję ZPS_WYNAGR.

Uprawnienia do nowej transakcji zostaną przyznane automatycznie osobom z jednostek UJ, które posiadają uprawnienia do tworzenia wniosków do umów cywilno-prawnych. W celu uzyskania dostępu dla innych osób należy zwrócić się do Zespołu Basis UJ, wypełniając odpowiedni formularz uprawnień.

Szczegółowe informacje zawarte są na stronie www.sapiens.uj.edu.pl w instrukcjach:

- Tworzenie wniosku o dodatek specjalny

- Tworzenie wniosku o wynagrodzenie uzupełniające.

Dodano: 2017-05-25 07:00:00