Zmiana sposobu odzyskiwania haseł do systemu SAP UJ oraz Portalu Informacyjnego UJ

Szanowni Państwo, aby usprawnić proces odzyskiwania haseł w systemie SAP UJ oraz w Portalu Informacyjnym UJ zmodyfikowana została aplikacja, która ma w tym pomóc.

Postawiliśmy bowiem na poprawę możliwości odzyskiwania haseł zwłaszcza dla tych z Państwa, którzy posiadają więcej niż jedno konto w w/w systemach. Po autoryzowaniu się w nowej aplikacji uniwersyteckim adresem e-mail - każdy użytkownik będzie mógł wybrać konto, dla którego potrzebuje odzyskać hasło. Dotychczas dane do logowania wysyłane były do wszystkich aktywnych kont użytkownika równocześnie. Jeśli natomiast posiadacie Państwo jedno konto w systemie SAP UJ oraz Portalu Informacyjnym UJ, proces odzyskania hasła niewiele różnić będzie się od dotychczasowego.

Dodatkowo nowy system obsługuje automatyczne odzyskiwanie haseł dla tych z Państwa, którzy nie są etatowymi pracownikami naszej Uczelni, a posiadają konta w Portalu Informacyjnym UJ, tj. dla niektórych uczestników Szkół Doktorskich UJ, a także dla osób, których obowiązki wymagają posiadania takiego konta, a są zatrudnione na umowach cywilno-prawnych. Dotychczas opcja automatycznego odzyskania hasła nie była w tych dwóch przypadkach możliwa.

Adres do systemu odzyskiwania haseł nie uległ zmianie, znajdziecie go Państwo wybierając ten oto link: https://www.sapiens.uj.edu.pl/zmianahasla/

Uwaga: przypominamy, że aby odzyskać hasło do systemów SAP UJ oraz Portalu Informacyjnego UJ należy autoryzować się na w/w stronie swoim uniwersyteckim adresem e-mail. To na niego wysłane zostaną automatycznie nowe dane do logowania.

Dodano: 2022-05-13 09:00:00