Tworzenie wniosków do umów cywilno-prawnych w systemie SAP

Informujemy o nowej funkcjonalności w systemie SAP tworzenia wniosku do umowy cywilno-prawnej z jednoczesnym utworzeniem rezerwacji środków na tę umowę. Użytkownik będzie mógł utworzyć w systemie wniosek i go wydrukować.

Po zapisaniu wniosku automatycznie zostaną zarezerwowane środki (obligo). Następnie wydrukowany i podpisany wniosek trafia do odpowiedniego działu weryfikacji. Zostaje wtedy zmieniony status wniosku i po odpowiednich akceptacjach w Kwesturze i BZP trafia pocztą wewnętrzną do Jednostki wnioskującej. Tam zostaje spisana umowa. Następnie zgodnie z komunikatem DSO z dnia 10.02.2010 roku podpisaną przez obie strony umowę cywilno-prawną wraz z wnioskiem należy złożyć w Dziale Spraw Osobowych.

Procedura obowiązywać będzie od dnia 8 marca 2010 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcjami:

Osoby zainteresowane szkoleniem z zakresu tego rozwiązania uprzejmie informujemy, że odbędzie się ono w dniu 3 marca 2010 roku o godz. 10:00 w Auli Collegium Medicum przy ul. Św. Anny 12. Zapisy na szkolenie prowadzone są przez naszą stronę w zakładce szkolenia grupowe ».

W przypadku pytań lub problemów prosimy o kontakt z Sekcją Wdrożenia - Zespół Szkoleń (tel. wew. 3259, 3260, 3261, 3262, 3263).

Dodano: 2010-02-25 12:38:34