nic logo
nic logowaniegrafika
CRSZ » Komunikaty »

Elektroniczny proces planowania urlopów na rok 2024 - UJ

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Komunikatem nr 2 Prorektora UJ ds. polityki kadrowej i finansowej z dnia 12 stycznia 2024 roku, podjęta została decyzja o elektronicznym składaniu planów urlopowych na 2024 rok, przez wszystkie jednostki UJ z wykluczeniem Collegium Medicum, za pośrednictwem Portalu informacyjnego UJ. Planów urlopów wypoczynkowych nie składają pracownicy, którzy złożyli plan urlopów w ramach pilotażowego wdrożenia elektronicznego składania planów urlopowych w systemie SAP (workflow).

Plany urlopów wypoczynkowych należy składać wyłącznie w formie elektronicznej poprzez Portal Informacyjny UJ dostępny na stronie https://pi.uj.edu.pl (zakładka „Urlopy”, kafelek „Plany urlopowe”).

Plany urlopów wypoczynkowych należy sporządzić zgodnie z § 28 Regulaminu pracy do dnia 31 stycznia 2024 roku.

Na stronie https://www.sapiens.uj.edu.pl/sap_szkolenia można dokonać rejestracji się na jeden z dostępnych terminów szkoleń o tytule: „WF Plany Urlopowe - szkolenie z nowej aplikacji”.

Szkolenia, instrukcje obsługi i pomoc techniczną zapewnia Centrum Rozwoju Systemów Zintegrowanych UJ. Szczegóły dostępne są na stronie: www.sapiens.uj.edu.pl

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcjami stanowiskowymi dotyczącymi elektronicznego składania i akceptacji planów urlopowych, które dostępne są na stronie: https://www.sapiens.uj.edu.pl/instrukcje_urlopy

Informacji merytorycznych udziela Centrum Spraw Osobowych.

Dodano: 2024-01-12 18:10:08

 
nic
© 2013-2024 - Centrum Rozwoju Systemów Zintegrowanych Uniwersytetu Jagiellońskiego