Uniwersytet Jagielloński otrzymał prestiżową nagrodę SAP Innovation Award 2013

Podczas odbywającej się w Sopocie konferencji SAP Forum 2013, firma SAP Polska poinformowała o przyznaniu wyróżnień klientom, którzy w minionym roku zrealizowali z sukcesem najlepsze wdrożenia innowacyjnych rozwiązań z portfolio SAP. Wśród wyróżnionych firm znalazły się: Uniwersytet Jagielloński, Narodowy Bank Polski, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA, Impel S.A. oraz Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System.

Firma SAP Polska uzasadniła przyznanie nagrody Uniwersytetowi Jagiellońskiemu następująco:

Za innowacyjne zastosowanie rozwiązań SAP w zarządzaniu uczelnią i w procesach specyficznych dla szkolnictwa wyższego, takich jak: rozliczenia ze studentami, obsługa badań naukowych i ewidencji dorobku naukowego, czy procesy kadrowo-płacowe dla pracowników naukowo-dydaktycznych. Wdrożenie SAP ERP oraz rozwiązań branżowych SAP dla edukacji umożliwiło Uniwersytetowi Jagiellońskiemu zintegrowanie wielu procesów zarządczych i całości finansów uczelni w jednym systemie informatycznym. Tym samym licząca blisko 650 lat uczelnia udowodniła nowatorskie podejście nie tylko w obszarze nauki i dydaktyki, lecz również zarządzania.

Więcej informacji o tym wydarzeniu można znaleźć na stronach SAP Polska: www.sap.com/poland/about/press/press.epx?pressid=21008.

Dodano: 2013-06-10 12:00:00