CRSZ » Moduły » Pytania i odpowiedzi SAP »

SAP - Pytania i odpowiedzi

(WF faktur) W jaki sposób procedować dokumenty związane z podróżami w jednostkach biorących udział w pilotażu elektronicznego obiegu dokumentów zakupu?

Wyjazdy rozliczane w Portalu Informacyjnym w aplikacji Podróże służbowe

Faktury oraz przedpłaty dotyczące wyjazdów, które dopiero się odbędą, powinny być procedowane w obiegu elektronicznym (WF faktur). Przy wprowadzaniu faktury należy się powołać na odpowiednią pozycję obliga wygenerowanego przez system do wniosku wyjazdowego.

Faktury (dokumenty wystawione na Uniwersytet Jagielloński) dotyczące zakończonych wyjazdów powinny być procedowane tak jak dotychczas: wstępnie wprowadzone do systemu SAP w transakcji FV60 (bez dolnej tabelki), opisane numerem dokumentu wstępnie wprowadzonego, zeskanowe i dołączone do rozliczenia podróży służbowej w aplikacji.


Wyjazdy rozliczane papierowo

Faktury oraz przedpłaty dotyczące wyjazdów, które dopiero się odbędą, powinny być procedowane w obiegu elektronicznym (WF faktur). Przy wprowadzaniu faktury należy się powołać na odpowiednią pozycję obliga utworzonego do papierowego wniosku wyjazdowego.

Faktury (dokumenty wystawione na Uniwersytet Jagielloński) dotyczące zakończonych wyjazdów powinny być procedowane tak jak dotychczas: wstępnie wprowadzone do systemu SAP w transakcji FV60 (bez dolnej tabelki), opisane numerem dokumentu wstępnie wprowadzonego i dołączone do rozliczenia papierowego.

 
© 2013-2022 - Centrum Rozwoju Systemów Zintegrowanych Uniwersytetu Jagiellońskiego