CRSZ » Moduły » Pytania i odpowiedzi SAP »

SAP - Pytania i odpowiedzi

(WF faktur) Kto powinien akceptować faktury w przypadku, gdy zakończyła się realizacja projektu i kierownikowi projektu również zakończyła się umowa z UJ?

W przypadku wygaśnięcia umowy z kierownikiem projektu (umowa o pracę, umowa cywilnoprawna lub umowa z kierownikiem niebędącym pracownikiem UJ) w systemie SAP nie będzie możliwości wskazania/wybrania tej osoby jako osoby merytorycznie odpowiedzialnej w procesie akceptacji dokumentów finansowych (faktur).

W takim przypadku dopuszczalne jest wskazanie jako osoby merytorycznie odpowiedzialnej Z-ce Kierownika jednostki organizacyjnej UJ, w której realizowany był projekt (tj. Prodziekana Wydziału lub Z-ce Dyrektora/Kierownika innej jednostki organizacyjnej).