CRSZ » Moduły » Pytania i odpowiedzi SAP
SAP - Pytania i odpowiedzi
W jaki sposób należy rozliczać delegacje studentów UJ, którzy biorą udział w projekcie badawczym?
Delegacje studentów w projekcie badawczym rozlicza się
zgodnie z komunikatem.
Student czy też inna osoba niebędąca pracownikiem uczelni - a będąca wykonawcą w projekcie badawczym winna być założona w systemie jako tzw."dostawca specjalny" przez osoby do tego uprawnione w Dz.Finansowym - zgodnie z procedurą zgłaszania dostawcy.
Na skróty
E-uprawnienia SAP UJ
Aplikacja do składania i akceptacji formularzy uprawnień w systemie SAP UJ w trybie on-line.
E-uprawnienia
|
Pomoc zdalna
Do pomocy zdalnej korzystamy z oprogramowania Microsoft Teams (instrukcja instalacji i udostępniania ekranu w pliku PDF) |


Portal Informacyjny - logowanie